Obiekty edukacyjne Obiekty edukacyjne

Ośrodek Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie

Ośrodek Edukacji Ekologicznej LASY JANOWSKIE w Janowie Lubelskim znajduje się w odległości ok. 2 km od centrum miasteczka. Położony wśród lasu stanowi znakomite miejsce do nocowania na Lubelszczyźnie, organizacji spotkań, konferencji, szkoleń, warsztatów oraz imprez integracyjnych.

Obiekt ten ma 104 miejsca noclegowe. Część pokoi przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych, a w budynku znajduje się winda. Na miejscu zapewniamy całodzienne wyżywienie i catering.

Ośrodek wyposażony jest w salę konferencyjną i sale studyjne przystosowane do prowadzenia zajęć o charakterze warsztatowym, organizacji prezentacji, wystaw czasowych i sesji porterowych oraz pracownię komputerową wyposażoną w 20 stanowisk. Goście ośrodka  mogą zapoznać się z wystawą przyrodniczą ukazującą walory Lasów Janowskich.  W pobliżu ośrodka, w aroretum leśnym  znajduje się zadaszone miejsce na ognisko.

Zapraszamy do współpracy organizatorów konferencji, szkoleń, seminariów i spotkań integracyjnych. Pracownicy naszego Ośrodka służą pomocą przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez i spotkań oraz wypraw do jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce, jakim są Lasy Janowskie i Puszcza Solska.

Opinie gości o Ośrodku Edukacji Ekologicznej znajdują się na portalu Meteor, gdzie nasi Goście mogą dodać również własną rekomendację.

Więcej na stronie http://lasyjanowskie.com/