Wydawca treści Wydawca treści

Ogłoszenie o naborze na stanowisko operatora maszyn leśnych - harwester i forwarder

Nadleśniczy Nadleśnictwa Janów Lubelski ogłasza nabór na stanowisko operatora maszyn leśnych harwester (etat) i forwarder (etat).

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę na fabrycznie nowych maszynach,
  • umowę na czas określony (2 lata) z możliwością przedłużenia.

Główne obowiązki:

Operator harwestera lub forwardera będzie pracownikiem odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń specjalistycznych, wykorzystywanych w działalności prowadzonej przez nadleśnictwo.

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku operatora maszyn wielooperacyjnych będzie należała terminowa realizacja zleceń dotyczących przygotowania surowca o odpowiednich parametrach wymiarowo-jakościowych dla kontrahentów nadleśnictwa.

Operator maszyn będzie ściśle współpracował z pozostałymi pracownikami nadleśnictwa w celu sprawnej i terminowej realizacji powierzonych zadań.

Do codziennych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała nie tylko obsługa ale także konserwacja i kontrola stanu technicznego urządzeń –  w przypadku wykrycia usterek, operator maszyny będzie zgłaszał konieczność przeprowadzenia naprawy u serwisanta lub innego pracownika odpowiedzialnego za serwisowanie sprzętu. Dodatkowo operator harwestera będzie programował nastawy maszyny, zgodnie z parametrami surowca (długości, średnice) zleconymi przez nadleśnictwo.

Termin składania dokumentów zostaje wyznaczony na dzień 31 grudnia 2020r. do godziny 15:00.

Wymagane dokumenty należy składać zgodnie z wytycznymi wskazanymi w Ogłoszeniu o naborze.